UAB „Lokmis“

UAB „Lokmis“ – integruotų matavimo sprendimų ir sistemų tiekėjas, pristato Jums dar vieną Radiometrijos padalinio katalogą „Šiuolaikiniai radiologinės saugos sprendimai branduolinėje medicinoje“.
 Kataloge pateikiama pagrindinė mūsų tiekėjų ir partnerių matavimo įranga ir priemonės branduolinei medicinai ir saugai.
 Kartu su partneriais – stambiausiomis Čekijos kompanijomis VF a.s. (www.vf.cz), Alldeco Group (AMEC koncernas, www.amec.cz, www.alldeco.cz, www.alldeco.sk) ir  ENVINET a.s. (www.envinet.cz) – siūlome ir nestandartinius sprendimus:

- Skystųjų ir kietųjų radioaktyviųjų atliekų surinkimui, tvarkymui ligoninėse;
- Onkologijos ir PET centrams;
- Radiologinei saugai ir užterštumo prevencijai;
- Rentgenologinių tyrimų kokybės kontrolei;
- Siūlome tik aprobuotas, specialistų pripažintas ir daugiafunkcines matavimo sistemas. Mūsų matavimo sistemos pagamintos Europos Sąjungoje. Siūlome greitą ir kokybišką techninį aptarnavimą tiekėjų ir UAB „Lokmis“ serviso centruose. Apmokome dirbti, organizuojame mokymus ir kursus.
 Mūsų stiprybė – dėmesys Jums, Jūsų poreikių žinojimas ir tinkamiausių sprendimų paieška ir pateikimas. Esame atsakingas Jūsų tiekėjas ir patikimas partneris.
 Kontaktai:
 Projektai, integruoti sprendimai, kokybės užtikrinimas  - Andrejus Rožkov, 8-618-45920, andrejus.r@lokmis.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
 Pardavimai, informacija apie paslaugas ir asortimentą, techninis aptarnavimas - Darius Mikšys, 8-601-07558, darius.m@lokmis.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

ORTEC, Thermo Fisher Scientific (Radiation Measurement and Protection), Berthold Technologies
oficialus atstovas Lietuvoje.

Naugarduko 68B, LT03203
Tel.: 8 5 215 18 95
Faks.: 8 5 215 17 46
El. paštas: office@lokmis.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Interneto adresas: www.lokmis.lt